KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14619521
nr 1461 9521
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, Religiöst motiv, olja på papper, 12x11, yttermått inklusive ram: 27x24 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:39:31
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson